00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Мерино

  • Опис на компанијата:Мерино Текстил се занимава со производство на ХТЗ опрема, односно работни униформи за сите дејности, почнувајќи од градежната индустрија, бензизски пумпи, униформи за чувари како и производство на разни модели врз основа на побарувачката на купувачите со комбинација на разни нијанси. Поседуваме и специјализирана линија за производство на училишни униформи.
  • Име на контакт лице:Шабан
  • Адреса:с.Камењане
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:070598108
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи52
Член од16 Окт, 2013
Последна промена00:15:02 , 27 Сеп, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка