00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Печатени термоси


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Печатење на термоси по ваша желба.
  Со ваш дизајн.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:ФС Штампа Хил
 • профил на компанијата

  ФС Штампа Хил

  • Опис на компанијата:Фс штампа хил, дигитална и сито печатница,брендирање внатрешно и надворешно,принт на рекламен материјал,принт текстил маици, принт сублимациски чаши, перници
  • Име на контакт лице:Светлана
  • Адреса:Ванчо Прке 1 лок.5
  • Поштенски број:2000
  • Град:Штип , Македонија
  • Мобилен #:078560001
  • Телефон #:(077)566466
  • Локација на мапа:Прикажи  077566466

  корисничка поддршка