00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мотив плус

 • Опис на компанијата:Мотив плус е студио со повеќегодишна традиција во дизајн и адвертајзинг, печатење, изработка на светлечки реклами, рекламни табли, билборди, брендирање излози и возила , апликации на ѕид, дигитално печатење. Во производен програм на Мотив Плус се: • Светлечки реклами во различни изведби (алуминиум,плексиглас) • Рекламни табли, билборди (за изнајмување), тотеми, печатени церади(банери), внатрешни и надворешни обележувања за насочувања и уредувања • Печатени самолепливи фолии, церади, фотоглос хартија, канвас, знамиња во колор, перфорирана фолија • Печатени маици (од сопствено производство) • Печатени рекламни материјали (пенкала, запалки, нотеси, чадори, капи, шалчиња, календари, знамиња, налепници, подметачи...) • Печатени промотивни материјали (флаери, каталози, брошури, визиткарти) • Производство и печатење на разни кутии (за пица,пастрмајлија и др.) • Покани за свадби • Налепници на ѕид Услуги кои ги нуди Мотив Плус се: • Дизајн и графичка припрема • Дигитално печатење на разни формати на солвент принтер РОЛАНД (ПВЦ самолеплива фолија, церади, фотоглос хартија, канвас платно, перфорирана фолија, знамиња и др) • Дигитално катирање • Печатење врз секакви типови материјали (стакло, керамика, пластика, алуминиум, плексиглас...) • Штанцање по форма на картон, гума, меки пластики • Брендирање излози и возила
 • Име на контакт лице:Ѓорѓи
 • Адреса:ул.Kрушевска Република бр.139
 • Поштенски број:2000
 • Град:Штип , Македонија
 • Мобилен #:075-444-240
 • Телефон #:032/608-236
 • Година на регистрација:2003
 • Број на вработени:10
 • Процент на извоз:15
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот84.38%
Следи1
Број на производи36
Член од24 Мар, 2012
Последна промена00:15:02 , 05 Сеп, 2021
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка