00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Стакло за ентериер


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Стакло успешно вклопено во ентериер
  -кујни, преградни ѕидови, плакари, деловни објекти, барови, диско, ноќни клубови, куполи.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:ИЗО стакло
 • профил на компанијата

  ИЗО стакло

  • Опис на компанијата:Може да се рече дека ИЗО СТАКЛО ДОО Прилеп, се појави како феникс од пепелот, на основата на добро познатото акционерско друштво во тогашната СФРЈ-Сигурносно Стакло АД Прилеп. После успешната трансформација на државниот капитал, беше приватизирана и паралелно со неа почна да егзистира друштвото ИЗО СТАКЛО ДОО Прилеп, инвестирајќи во нова современа опрема и проширувајќи ја производната програма со производство на структурални фасади, алуминиумски и пвц профили, како и примена на стаклото во современиот внатрешен и надворешен дизајн во домовите. Со задоволство можеме да кажеме дека сме единствена компанија во Р.Македонија, но и во регионот, за производство на шофершајбни, калено и ламинирано стакло, како и панцир стакло со дебелина до 33мм. Наше мото: Максимално да им се доближиме на нашите потрошувачи, нудејќи им квалитетен и ефтин производ, како и да станеме лидер во производството на шофершајбни и ламинирано стакло во регионот.
  • Име на контакт лице:IZO staklo
  • Адреса:Александар Македонски б.б.
  • Поштенски број:7500
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:048 402110
  • Факс #:048 402210
  • Локација на мапа:Прикажи  048402110

  корисничка поддршка