00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Систем за наводнување, капка по капка, лента со вградени капалки


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Лента со вградени капалки, погодна за градинарски и житни култури.

  Капалките може да бидат со литража од ,8 I 3,6 L/^, на растојание од 15, 20, 25, 30, 33, 40, 50, 60 CM.

  Дебелината на ѕидот на цревото може да биде од 6, 8, 10, 12, 15, 24 и 30 мил.

  Производител:Палапласт
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Банеста
 • Земја на потекло:Грција
 • профил на компанијата

  Банеста

  • Опис на компанијата:Претставници и увозници на системи за наводнување од Palaplast - Грција
  • Име на контакт лице:Бранислав
  • Адреса:Интернационални бригади 5-б
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:071 777047
  • Телефон #:02/2460395
  • Факс #:02/2460395
  • Година на регистрација:1997
  • Број на вработени:3
  • Локација на мапа:Прикажи  022460395

  корисничка поддршка