00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Unicraft WPP 20 E-Хидраулична преса

Unicraft WPP 20 E-Хидраулична преса

Цената е со вклучен ДДВ
56.990 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Технички спецификации:
  Сила на притисок: 20 t
  Должина на клип: 186.5
  Корисно растојание (движење на клипот): 176 mm
  Должина: 730 mm
  Ширина: 560 mm
  Висина: 1625 mm
  Дијаметар на клипна шипка: 48мм
  Чиста ширина: 510мм
  Чиста висина мин: 38,5мм
  Чиста висина макс: 918,5мм
  Растојанието на дупките за прилагодување на висината на масата: 110 мм
  Длабочина на рамката: 132 мм
  Ширина/длабочина на стапалата на машината: 560мм

  Unicraft-Производи-Yugoimpex
 • Категорија:Виљушкари
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи  022650251

  корисничка поддршка