00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Unicraft PHH 1001- Палетраец

Unicraft PHH 1001- Палетраец

Цената е со вклучен ДДВ
65.040 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Технички спецификации:
  Максимална носивост: 1t
  Ширина на оптоварување: 540 mm
  Ширина на вилушка: 160 mm
  Должина на вилушка: 1150 mm
  Опсег на подигање:85-800 mm
  Агол на вртење: 210 °
  Должина: 1515 mm
  Ширина: 540 mm
  Висина: 1225 mm
  Тежина: 122 kg

  Unicraft-Производи-Yugoimpex
 • Категорија:Виљушкари
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:12.370 ден.

  Unicraft TF 3- Палетраец

  Цена со ДДВ:38.700 ден.

  Unicraft FHT 500-Мануелна лифт маса ...
  022650251

  корисничка поддршка