00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Прочистувач на воздух Winix HR1000

Прочистувач на воздух Winix HR1000

Цената е со вклучен ДДВ
23.000 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:WINIX HR1000 прочистувачот е модел со модерен дизајн со Амерички и Германски сертификати за квалитет. Уредот се користи за површини до 40м2. Прочистува од ПМ честички, полен, редуцира чад од цигари, бактерии, вируси, хемикалии. Го прочистува воздухот во 5 фази на прочистување, префилтер кој може да се мие со вода, филтер со активен јаглен (Coated Deodorization Carbon Filter) кој ги редуцира хемикалиите, вистински ХЕПА филтер обложен со анти бактериско средство кој ги филтрира ПМ честичките поголеми од 0,3 микрометри (PM2.5, PM10), WINIX PlasmaWave® технологија кога ги редуцира хемикалиите. Уредот има тајмер, child-lock, и Wi-Fi конекција со вашиот смарт телефон преку кој можете да го мониторирате и управувате. Прочистувачот има вграден смарт сензор кој се состои од сензор за ПМ честички и сензор за мириси и хемикалии (VOC). На тој начин најоптимално ќе ја регулира брзината во авто мод за да го прочистува воздухот најоптимално при тоа да биде што е можно потивок. Со уредот е вклучен сет филтри за првата година.

  Повеќе информации може да најдете на официјалната веб страна http://www.winixmk.mk
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Естер Софт
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Естер Софт

  • Опис на компанијата:Ексклузивен увозник на Winix за Македонија ЕСТЕР СОФТ ДООЕЛ.
  • Име на контакт лице:Biljana Petreska
  • Адреса:Видое Смилевски Бато 3 влез 2 локал 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072 21 31 51
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:67.000 ден.

  Winix T1

  Цена со ДДВ:20.000 ден.

  Winix Tower QS

  Цена со ДДВ:15.500 ден.

  Прочистувач на воздух Winix P300

  Цена со ДДВ:19.500 ден.

  Прочистувач на воздух Winix P450

  Цена со ДДВ:18.000 ден.

  Winix Air Washer AW600
  072213151

  корисничка поддршка