00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Купи на попуст

 • Опис на компанијата: - www.kupinapopust.mk - Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена. Тоа е Моќта на колективното купување. Да ја искористиме.
 • Име на контакт лице:Јовица Беловски
 • Адреса:ул.Никола Вапцаров бр. 3/1, нас.Центар
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:071 315 460
 • Телефон #:02 3 215 988, 02 3 256 027
 • Факс #:02 3 215 988
 • Година на регистрација:2011
 • Број на вработени:5
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Број на производи111
Член од16 Мар, 2018
Последна промена12:22:15 , 10 Јун, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка