00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Гусан котел на цврсто гориво GNB

10%заштеда

Гусан котел на цврсто гориво GNB

Цената е со вклучен ДДВ
45.225 ден. 40.703 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Гусан котел на цврсто гориво GNB, со можност за вградување на горилник на пелети и уште една врата.

  ГНБ ЦК 4 28 кw – 45 225 ден; ГНБ ЦК 5 38 кw – 51 165 ден;
  ГНБ ЦК 6 48 кw – 57 450 ден; ГНБ ЦК 7 59 кw – 64 440 ден;
  ГНБ ЦК 8 70 кw – 70 515 ден; ГНБ ЦК 10 88 кw – 88 540 ден. 02/2036322 - Скопје, 046/256103 - Охрид, 048/480404 - Прилеп.
 • Продавач:Металтерм
 • профил на компанијата

  Металтерм

  • Опис на компанијата:Фирмата МЕТАЛТЕРМ ДОО е основана во 1999 год. Основна дејност на нашата фирма е увоз и трговија на материјали за водовод, греење, арматура за водовод и греење, индустриски инсталации, опрема за купатила, минерална волна, како и голем асортиман на материјали од нерѓосувачки челик. Друштвото има две стоваришта. Главното стовариште е лоцирано во Скопје на ул. Шар Планина ББ, во населба Даме Груев. Второто стовариште е лоцирано во Охрид на ул. 7-ми Ноември бр. 183 во комплексот Лихнида. Исто така располагаме и со сопствени возила: 2 возила Фиат 223 Добло Царго, Форд Цоуриер, и камион.
  • Име на контакт лице:Металтерм
  • Адреса:Фјодор Достоевски 72
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00 389 (0) 2 2036322
  • Година на регистрација:1999
  • Локација на мапа:Прикажи  022036322

  корисничка поддршка