00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Централна правосмукалка ProfiVac


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ProfiVac централната правосмукалка создава здрава клима за престој во Вашата куќа. Во просторот во кој престојуваме, се уништуваат со голо око невидливите честици на прашина, грињи, поленов прав, непријатни миризби и алергиски материи. Нечистиот воздух преку системот на цевки води до централната правосмукалка, се филтрира и оди надвор или во внатрешноста на апаратот ProfiVac. Така можете да бидете сигурни дека сте го направиле најдоброто за здравјето и пријатното чувство на Вашите најблиски.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Унитерм
 • Земја на потекло:Швајцарија
 • профил на компанијата

  Унитерм

  • Име на контакт лице:Ибраими
  • Адреса:Седек Костоски б.б.
  • Поштенски број:1230
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Телефон #:070229284
  • Локација на мапа:Прикажи  070229284

  корисничка поддршка