00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Компресор Aircraft Airstar 503/100

Компресор Aircraft Airstar 503/100

Цената е со вклучен ДДВ
97.960 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Компресор
  HOS
  Максимален проток
  510 l / min
  Максимален капацитет
  400 l / min
  Максимален притисок
  10 bar
  Зафатнина на резервоар
  50 l
  Клипови / фази
  2/1
  Број на вртежи
  1310 min⁻¹
  Моќност на мотор
  3 kW / 400V
  Тежина
  65 kg
  Димензии на машина
  860 x 440 x 880 mm
  Ниво на бучава
  94 dB (A)

  Компресори-Yugoimpex
 • Категорија:Компресори
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Југоимпекс
 • Земја на потекло:Австрија
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи  022650251

  корисничка поддршка