00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Клипен компресор

Клипен компресор

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Клипни компресори со Италианско потекло и врвен квалитет, компресорите можат да бидат со различен капацитет на боцата како и различен капацитет на компресорската глава. Резервни делови за истите и овластен сопствен серисен тим.
 • Категорија:Компресори
 • Продавач:Дил Ком
 • Земја на потекло:Италија
 • профил на компанијата

  Дил Ком

  • Опис на компанијата:“Дил Ком” ДООЕЛ е специјализирана компанија која се бави со компримиран воздух како заокружен технолошки процес –производство третман дистрибуција и користење. Нашата палета на производи се состои од продажба и сервис на компресори.
  • Име на контакт лице:Димитрија
  • Адреса:Јоска Јорданоски 65
  • Поштенски број:7500
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:078/357730
  • Локација на мапа:Прикажи  078357730

  корисничка поддршка