00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Compact-Air 361/24 E

Compact-Air 361/24 E

Цената е со вклучен ДДВ
36.510 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Неговата компактна, добро дизајнирана структура и гумената рачка против лизгање го олеснуваат транспортот, што го прави идеален за повремена инсталација.
  Резервоар од 24 литри
  Максимален притисок 10 бари
  HOS компресорски систем
  Капацитет на полнење 215l/min.
  2.2кW мотор
  Тежина 37.6кг

  Компресори-Yugoimpex
 • Категорија:Компресори
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи  022650251

  корисничка поддршка