00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Пумпи

Пумпи

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Vickers, Denison, Linde, Rexroth
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:ССА
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  ССА

  • Име на контакт лице:ССА
  • Адреса:Народен Фронт 3-3/22
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00 389 (0) 2 3136373
  • Година на регистрација:1996
  • Број на вработени:5
  • Локација на мапа:Прикажи  023136373

  корисничка поддршка