00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

WS10

WS10

Цената е со вклучен ДДВ
1.991 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:
  Закачалка

  Сегмент: Генерална примена
  Состав: Метал
  Бренд: Гамет
  Материјал: Челик
  Висина: 250 мм
  Ширина: 500 мм
  Длабочина: 28 мм

 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Солопром
 • Земја на потекло:Полска
 • профил на компанијата

  Солопром

  • Опис на компанијата:Солопром е компанија која работи на големо продажба и мало продажба на ексклузивни материјали за кујни и ентериери. Солопром е пионир во снабдување на градот Скопје со репроматеријали за столарски работи. Основана е и отпочнува со работа на 15.10.1991.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Душко Поповиќ бр. 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+ 389 (0)2 2628870
  • Факс #:+ 389 (02)2 600017
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:951 ден.

  WS100

  Цена со ДДВ:1.477 ден.

  WS101

  Цена со ДДВ:1.018 ден.

  WS18

  Цена со ДДВ:173 ден.

  WS28

  Цена со ДДВ:374 ден.

  WS19

  Цена со ДДВ:460 ден.

  WS106
  022628870

  корисничка поддршка