00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Фотеља ХЕРА

Фотеља ХЕРА

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Опис : Удобна и стилистичка фотеља, со модерен дизајн. Квалитетна изработка со посебно обратено внимание на деталите кои го чинат ЈУМИС брендот препознатлив и уникатен. Идеална за секојдневен одмор и релаксација.

  Опис на сликата: Тапацир од мебел штоф

  Рок на Достава : 20-45 дена

  Цена : Контактирајте не за детали

  Достапност : По нарачка

  Земја на потекло : Р.С. Македонија

  Напомена : Физичкиот изглед на производот не може да биде 100 % ист како на сликата. (Можни се мали нијанси во боите)

  Напомена : Контактирајте не за избор на други видови материјали и боја на штоф.

  Доставата на производите е на товар на ЈУМИС за сите нарачки чија вредност надминува 10000 ден и се во радиус до 20 км (Скопје и Кочани). За места над 20 км дополнително се договара за цената на превозот кој зависи од км .на одалеченост како и од вредноста на робата. За нарачки чија вредност е под 10000 ден а за кој купувачите сакаат достава до дома, дополнително се одредува цената за превоз.
  Доставата на мебелот се врши до куќниот број на купувачите. Истоварот и внесувањето на робата е обврска на купувачот. Начинот и времето на достава се договараат за време на купувањето на производите и купувачот секогаш е известен еден ден пред испораката и еден час пред пристигнувањето на возилото. Нарачки кои не се исплатени во целост не се доставуваат.
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Mebel Jumis
 • Земја на потекло:Македонија
 • профил на компанијата

  Mebel Jumis

  • Опис на компанијата:Компанијата за производство и продажба на мебел “Мебел Јумис” со седиште во Кочани започна со работа во 1992 година Водејќи се од идејата дека нема поголем луксуз од вашиот сопствен дом, Јумис со своите производи нуди функционалност, флексибилност, естетика и елеганција – нова вредност во секојдневното живеење
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:Бел Камен Бр. 30
  • Град:Кочани , Македонија
  • Мобилен #:076 303211
  • Телефон #:02 5118988
  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Агол ХЕРА XL

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Столица АРКА

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:5.500 ден. 4.400 ден.

  Столица 5700

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:6.025 ден. 4.820 ден.

  Столица 1001

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:8.050 ден. 6.440 ден.

  Столица 5800

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:77.750 ден. 62.200 ден.

  Аголна гарнитура МЕТРОПОЛИТЕН
  025118988

  корисничка поддршка