00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Mebel Jumis

  • Опис на компанијата:Компанијата за производство и продажба на мебел “Мебел Јумис” со седиште во Кочани започна со работа во 1992 година Водејќи се од идејата дека нема поголем луксуз од вашиот сопствен дом, Јумис со своите производи нуди функционалност, флексибилност, естетика и елеганција – нова вредност во секојдневното живеење
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:Бел Камен Бр. 30
  • Град:Кочани , Македонија
  • Мобилен #:076 303211
  • Телефон #:02 5118988

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот59.38%
Број на производи21
Член од02 Сеп, 2020
Последна промена14:07:40 , 04 Мај, 2021
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка