00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мека табуретка Batman, Superman, Frozen или Spiderman


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Детска колекција на меки табуретки. Изберете од 5-те нови илустрации и израдувајте го своето дете!

  ✔️ Бесплатна достава до адреса за 48ч
  ✔️ Навлака со патент ✔️ Внатрешна навлака

  • Табуретка Цилиндар 45x40cm
  • Полнеж: комбинација од ЕПС грануцли и дробена пена
  • Ткаенина: памук и полиестер
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Ејси
 • Земја на потекло:Македонија
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Ејси

  • Опис на компанијата:Македонски бренд кој нуди поинаков начин на секојдневно живеење, алтернативни комфорни фотејли (bean bags) со врвен квалитет, уникатни парчиња со повеќе функции и форми и акцент на естетиката и свежината, но пред се удобноста и ергономичноста на производите. Вршиме испорака до адреса во сите населени места во Македонија. www.ejsi.mk
  • Име на контакт лице:Стевчо Наумоски
  • Адреса:Трајче Трајчески 19
  • Поштенски број:6000
  • Град:Охрид , Македонија
  • Мобилен #:070331391
  • Телефон #:070331271
  • Година на регистрација:2015
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка