00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Ејси

  • Опис на компанијата:Македонски бренд кој нуди поинаков начин на секојдневно живеење, алтернативни комфорни фотејли (bean bags) со врвен квалитет, уникатни парчиња со повеќе функции и форми и акцент на естетиката и свежината, но пред се удобноста и ергономичноста на производите. Вршиме испорака до адреса во сите населени места во Македонија. www.ejsi.mk
  • Име на контакт лице:Стевчо Наумоски
  • Адреса:Трајче Трајчески 19
  • Поштенски број:6000
  • Град:Охрид , Македонија
  • Мобилен #:070331391
  • Телефон #:070331271
  • Година на регистрација:2015
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи10
Член од20 Мај, 2015
Последна промена10:35:11 , 14 Мар, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка