00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Вграден Плакар по мерка


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Плакар со лизгачки врати тип СДИ, со исполна на врати иверка од европско производство или материјал по избор, и оков со 10г. гаранција. Боја по избор и внатрешност според ваша потреба.
 • Достапност:По нарачка
 • Земја на потекло:Македонија
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  СДИ Американски Плакари-Арт Дизајн

  • Опис на компанијата:Арт дизајн-СДИ е компанија која постои веќе 17г. на пазарот во Р.Македонија, и нуди комплетни ентериерни решенија и изведба на мебел по мерка. СДИ плакари е брендот кој нуди плакари со лизгачки врати по мерка со догогодишна гаранција и сертифицирани материјали. Тимот на искусни Архитекти ви стои секогаш на располагање.
  • Име на контакт лице:Лиљана Деловска
  • Адреса:ул. 11-ти Октомври бр.86 лок.7
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 341 226
  • Телефон #:02/ 32 33 077
  • Факс #:02/ 32 33 077
  • Година на регистрација:2001
  • Број на вработени:4
  • Локација на мапа:Прикажи  023233077

  корисничка поддршка