00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Плакар ФО2 240x215x62

Плакар ФО2 240x215x62

Цената е со вклучен ДДВ
24.700 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Плакар ФО2
  Димензија: 240x215x62
 • Категорија:Плакари
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:СФ мебел
 • профил на компанијата

  СФ мебел

  • Име на контакт лице:Ѓорги
  • Адреса:Индустриска зона исток б.б., с.Дабиле
  • Поштенски број:2400
  • Град:Струмица , Македонија
  • Телефон #:034330100
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:22.830 ден.

  Плакар ФО2 200x215x62

  Цена со ДДВ:23.720 ден.

  Плакар ФО2 220x215x62

  Цена со ДДВ:19.850 ден.

  Плакар Ф 200x215x62

  Цена со ДДВ:20.820 ден.

  Плакар Ф 220x215x62

  Цена со ДДВ:21.690 ден.

  Плакар Ф 240x215x62

  Цена со ДДВ:26.439 ден.

  Метален плакар гардеробер со 5 пол ...
  034330100

  корисничка поддршка