00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

АСПИРАТОР ЗА НОС, ПАК. 1/1

АСПИРАТОР ЗА НОС, ПАК. 1/1

Цената е со вклучен ДДВ
125 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:АСПИРАТОР ЗА НОС, ПАК. 1/1
 • Категорија:Опрема за бебиња
 • Продавач:Мак-нова
 • профил на компанијата

  Мак-нова

  • Опис на компанијата:Мак-нова е семејна фирма за бебешка опрема со седиште во Виница. Основач и управител е г-дин Душан Митев. Производи: • Прибор за храна и пијалоци • Цуцли и додатоци • Играчки • Нега и хигиена • CUIPO • Dentistar Компанијата е основана 1998 година. Од почетокот на своето постоење Мак Нова се занимава со увоз и дистрибуција на познатиот германски бренд BABY-NOVA. Со текот на годините, Мак-нова прерасна во еден од водечките увозници и дистрибутери на бебешки производи како што се шишенца, цуцли и друга бебешка галантерија на територијата на Р. Македонија. Во иднина, ќе ставиме акцент на уште подобра презентација на брендот BABY-NOVA и на некои други брендови и нивно афирмирање и дистрибуирање во регионот.
  • Име на контакт лице:Мак-нова
  • Адреса:Страшо Пинџур 2
  • Град:Виница , Македонија
  • Телефон #:033 360066
  Цена со ДДВ:148 ден.

  ТЕРМОМЕТАР ЗА БАЊА, ПАК. 1/1

  Цена со ДДВ:86 ден.

  БЕБИ ЛАЖИЧКИ, ПАК. 5/1

  Цена со ДДВ:118 ден.

  ДОЛГИ БЕБИ ЛАЖИЧКИ, ПАК. 3/1

  Цена со ДДВ:187 ден.

  МАНИКИР СЕТ ЗА БЕБЕ, ПАК. 1/1
  033360066

  корисничка поддршка