00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Рачка UU07 – 32

Рачка UU07 – 32

Цената е со вклучен ДДВ
140 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:
  Декоративна рачка за секаков тип на вратички во ентериерот.

  Боја: Сина со хром база/ Црна со хром база/ Бела со хром база/ Крем со хром база

  Позади името CAMELEON се крие најновата серија на декоративни рачки за мебел од Gamet-UU07. Колекција на рачки со футуристичка форма и широка палета на екстремно нагласени бои. Вдлабнатиот исполиран пластичен елемент, заедно со исклучително сјајниот хром на рачката и даваат комплетно нова димензија и привлечност. Детаљ кој совршено ќе се вклопи во секоја кујна со модерен дизајн. Метална рачка во повеќе должини и финиши.

 • Продавач:Солопром
 • Земја на потекло:Полска
 • профил на компанијата

  Солопром

  • Опис на компанијата:Солопром е компанија која работи на големо продажба и мало продажба на ексклузивни материјали за кујни и ентериери. Солопром е пионир во снабдување на градот Скопје со репроматеријали за столарски работи. Основана е и отпочнува со работа на 15.10.1991.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Душко Поповиќ бр. 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+ 389 (0)2 2628870
  • Факс #:+ 389 (02)2 600017
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:154 ден.

  Рачка UU07 – 96
  022628870

  корисничка поддршка