00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Рачка US10-832

Рачка US10-832

Цената е со вклучен ДДВ
483 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:
  Декоративна рачка за секаков тип на вратички во ентериерот.

  Димензија: 842 мм

  Сегмент: Генерална примена
  Бренд: Гамет
  Материјал: Челик
  Состав: Метал
  Тип: На штрафење

 • Продавач:Солопром
 • Земја на потекло:Полска
 • профил на компанијата

  Солопром

  • Опис на компанијата:Солопром е компанија која работи на големо продажба и мало продажба на ексклузивни материјали за кујни и ентериери. Солопром е пионир во снабдување на градот Скопје со репроматеријали за столарски работи. Основана е и отпочнува со работа на 15.10.1991.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Душко Поповиќ бр. 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+ 389 (0)2 2628870
  • Факс #:+ 389 (02)2 600017
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:739 ден.

  Рачка US10-1152

  Цена со ДДВ:947 ден.

  Рачка US10-1792

  Цена со ДДВ:623 ден.

  Рачка UA130-1056

  Цена со ДДВ:301 ден.

  Рачка UA130-352

  Цена со ДДВ:420 ден.

  Рачка UA112

  Цена со ДДВ:278 ден.

  Рачка UA45
  022628870

  корисничка поддршка