00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Шанк за во кујна

Шанк за во кујна

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Шанк по нарачка за во кујна
 • Категорија:Кујни , Маси , Друг мебел
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Инуова
 • профил на компанијата

  Инуова

  • Опис на компанијата:Инуова е компанија која се занимава со продажба и монтажа на кујни и кујнски елементи, како и изработува мебел по нарачка.
  • Име на контакт лице:innuova@yahoo.com
  • Адреса:Илинденска
  • Поштенски број:282
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078 444003
  • Телефон #:078 444003
  • Локација на мапа:Прикажи  078444003

  корисничка поддршка