00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Инуова

  • Опис на компанијата:Инуова е компанија која се занимава со продажба и монтажа на кујни и кујнски елементи, како и изработува мебел по нарачка.
  • Име на контакт лице:innuova@yahoo.com
  • Адреса:Илинденска
  • Поштенски број:282
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078 444003
  • Телефон #:078 444003
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи6
Член од18 Апр, 2022
Последна промена09:13:33 , 20 Мај, 2022
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка