00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Кујна со винтиџ (индустриски) изглед


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Изработка на кујни по желба и потреби на клиентот
 • Категорија:Кујни
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Инер Дизајн
 • профил на компанијата

  Инер Дизајн

  • Опис на компанијата:Компанијата Инер дизајн е специјализирана за дизајнирање и производство на кујни согласно потребите на клиентот
  • Име на контакт лице:Ибрахим Бешири
  • Адреса:Беличица 105-а
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Мобилен #:070666496
  • Телефон #:070533256
  • Година на регистрација:1994
  • Број на вработени:5
  • Локација на мапа:Прикажи  070533256

  корисничка поддршка