00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Инер Дизајн

  • Опис на компанијата:Компанијата Инер дизајн е специјализирана за дизајнирање и производство на кујни согласно потребите на клиентот
  • Име на контакт лице:Ибрахим Бешири
  • Адреса:Беличица 105-а
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Мобилен #:070666496
  • Телефон #:070533256
  • Година на регистрација:1994
  • Број на вработени:5
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи1
Член од02 Ное, 2012
Последна промена12:43:27 , 10 Апр, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка