00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Канта за отпад на извлекување 97EXA


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Канта за отпад на извлекување 97EXA, тело обложено со челичен слој. Се вградува во елемент со минимална ширина од 300мм.
 • Продавач:Солопром
 • профил на компанијата

  Солопром

  • Опис на компанијата:Солопром е компанија која работи на големо продажба и мало продажба на ексклузивни материјали за кујни и ентериери. Солопром е пионир во снабдување на градот Скопје со репроматеријали за столарски работи. Основана е и отпочнува со работа на 15.10.1991.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Душко Поповиќ бр. 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+ 389 (0)2 2628870
  • Факс #:+ 389 (02)2 600017
  • Локација на мапа:Прикажи  022628870

  корисничка поддршка