00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Мак-опрема

Мак-опрема

МАК-ОПРЕМА дооел е фирма која се бави со продажба и сервис на професионална угостителска опрема, проектирање и изведба на угостителски кујни, професионални перални за веш, како и други услуги поврзани со угостителството. Застапници сме на повеќе странски фирми како на пр. KOGAST-Словенија- термичка и ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:38.649 ден.

Саламорезница Sirman

10%заштеда
Цена со ДДВ:19.500 ден. 17.550 ден.

Тостер, електричен, Панини

10%заштеда
Цена со ДДВ:16.600 ден. 14.940 ден.

Тостер, електричен, единечен, Barts ...

Цена со ДДВ:21.999 ден.

Електрична палачинкара


Страна 1 од 1, вкупно 14 производи


070/287-777

корисничка поддршка