00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Vaniglia Bianca крема за тело со екстракт од Ванила, путер од кајсија и оризово масло 100ml


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Vaniglia Bianca крем за тело 100мл со екстракт од ванила и лотосов цвет
  Ја прави кожата интензивно мека, додека екстрактот од ванила ја опушта после дневниот стрес. Путерот од кајсија ја негува вашата кожа и го омекнува дехидрираниот епидермис, заедно со оризовото масло кое ја штити и ја храни кожата и се бори против предвременото стареење на кожата.

  Состав: Ванила, лотосов цвет, масло од ориз, манго, какао, карите путер и путер од праска.

  Начин на употреба: Нанесете на целото тело и масирајте нежно додека не се впие.
 • Категорија:Нега на кожа
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  ПЗУ Аптека Виола

  • Опис на компанијата:"Виола" Аптеки се современа компанија чиј примарен фокус на работа е здравствената заштита на граѓаните, преку постојано следење и имплементација на новитетите за превенција и лекување на човековиот организам. Од своето основање во 1992 год., компанијата бележи континуиран развој. Визијата да понудиме комплетна услуга на граѓаните, ја реализиравме со фунцкионирањето на двете компании: "Виола" Аптеки и Веледрогерија Виола Трејд. Во Виола секогаш ќе наидете на професионализам и квалитетна услуга од страна на нашиот тим на фармацевти и доктори.
  • Име на контакт лице:Bojan
  • Адреса:Востаничка 59
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 2736 462
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  5.0 од 5.0 (2 оцени вкупно)
  022736462

  корисничка поддршка