00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Парафинска терапија за раце и нозе


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Парафинска терапија за раце и нозе

  Парафинот е третман кој придонесува за моментално освежување и омекнување на дланките и стапалата.
  Се препорачува кај лица со атопична кожа или во зимскиот период кога кожата е посува и погруба. Првите разлики се забележуваат веднаш по третманот.
 • профил на компанијата

  Наташа Бјути Центар - Natasha Beauty Center

  • Опис на компанијата:Ексклузивно место каде клиентите уживаат во врвни третмани за убавина Повеќе од 14 години се грижиме за убавината. Нудиме низа услуги според најновите трендови. Нашиот тим професионалци со сертифицирано знаење се грижи за врвна услуга на нашите клиенти.
  • Име на контакт лице:Наташа
  • Адреса:Гоце Делчев 39
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Мобилен #:077 800809
  • Телефон #:078 227728  078227728

  корисничка поддршка