00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Наташа Бјути Центар - Natasha Beauty Center

  • Опис на компанијата:Ексклузивно место каде клиентите уживаат во врвни третмани за убавина Повеќе од 14 години се грижиме за убавината. Нудиме низа услуги според најновите трендови. Нашиот тим професионалци со сертифицирано знаење се грижи за врвна услуга на нашите клиенти.
  • Име на контакт лице:Наташа
  • Адреса:Гоце Делчев 39
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Мобилен #:077 800809
  • Телефон #:078 227728

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот56.25%
Број на производи6
Член од12 Јул, 2023
Последна промена00:15:02 , 14 Јул, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка