00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Диспензери Aquarius, Kimberly-Clark Professional и потрошен материјал


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Најнова линија на диспензери Aquarius од светскит бренд Kimberly-Clark Professional. Одлично решение за тоалети кои ги задоволуваат нашите потреби во поглед на дизајн, а истовремено ги исполнуваат сите услови кога е во прашање максимална ефикасност.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Минако-Кимберли Кларк

  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 40-6
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023296571
  • Факс #:023296573
  • Локација на мапа:Прикажи  023296571

  корисничка поддршка