00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Шампон за бебе Silver Baby 300ml

14%заштеда

Шампон за бебе Silver Baby 300ml

Цената е со вклучен ДДВ
58 ден. 50 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот: Шампон за бебе Silver Baby 300ml
 • Категорија:Бебешка нега
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  Харбини Козметик

  • Опис на компанијата:GOLDEN ROSE MACEDONIA. Golden Rose, Classics, Catherine Arley, Kiss, Tarko, Bioblas, Bioxsine, Hobby.
  • Име на контакт лице:Harbini Kozmetika
  • Адреса:Илинденска бб п-фах 46
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:(044)350108
  • Локација на мапа:Прикажи
  28%заштеда
  Цена со ДДВ:69 ден. 50 ден.

  Шампон за бебе Silver Baby 500ml

  Цена со ДДВ:610 ден.

  NUK шише за бебе 300мл

  Цена со ДДВ:375 ден.

  NUK шише за бебе 125мл

  Цена со ДДВ:390 ден.

  NUK боца за бебе 250мл

  Цена со ДДВ:340 ден.

  NUK шише за бебе 110мл
  044350108

  корисничка поддршка