00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Гејмерска механичка тастатура MS SNIPER


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:-12 мултимедијални копчиња
  -6 различни бои
  -10 комбинации на бои во позадина
  -OUTEMU прекинувач во плава боја
  -104 механички копчиња
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Алкон Компјутери

  • Опис на компанијата:Алкон Компјутери е компанија која се занимава со продажба на лаптопи, компјутери и компјутерска галантерија и сервисирање на истите, како и продажба и монтажа на видео надзор и алармни системи.
  • Име на контакт лице:Алкон Компјутери
  • Адреса:Народна Револуција 92
  • Поштенски број:1300
  • Град:Куманово , Македонија
  • Телефон #:031 414690  031414690

  корисничка поддршка