00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Алкон Компјутери

  • Опис на компанијата:Алкон Компјутери е компанија која се занимава со продажба на лаптопи, компјутери и компјутерска галантерија и сервисирање на истите, како и продажба и монтажа на видео надзор и алармни системи.
  • Име на контакт лице:Алкон Компјутери
  • Адреса:Народна Револуција 92
  • Поштенски број:1300
  • Град:Куманово , Македонија
  • Телефон #:031 414690

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи5
Член од19 Јун, 2018
Последна промена10:58:29 , 04 Сеп, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка