00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сервис на софтвер

Сервис на софтвер

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ПРОБЛЕМ СО СОФТВЕР

  Препуштете го оптимизираното функционирање на Вашите IT уреди во наши раце. Дигиком со 25+ години искуство во работа со софтвер, Ви дава сигурност дека добивате најдобро решение на проблемите со кои се соочувате!

  Едноставно побарајте нé телефонски или оставете ги Вашите податоци во нашиот формулар – а нашиот сервис ќе Ве контактира за да најдаме решение на проблемот.
 • Категорија:Софтвер
 • Продавач:Дигиком
 • профил на компанијата

  Дигиком

  • Опис на компанијата:МЕСЕЧНО ПРЕВЕНТИВНО ОДРЖУВАЊЕ И СЕРВИС НА ИТ ОПРЕМА, СЕРВИС И ПРОДАЖБА на КОМПЈУТЕРСКА ОПРЕМА, СЕРВИС НА ЛАПТОПИ, СЕРВЕРИ, ПРИНТЕРИ ПОТРОШЕН МАТЕРИЈАЛ-ТОНЕРИ ЛИЦЕНЦИРАЊЕ НА СОФТВЕР СЕРВИС И ОДРЖУВАЊЕ НА КОМПЈУТЕРСКИ МРЕЖИ, ИНСТАЛАЦИЈА НА ВИДЕО НАДЗОР, ТЕЛЕФОНИЈА, КОНТРОЛА НА РАБОТНО ВРЕМЕ
  • Име на контакт лице:Јовица Спасовски
  • Адреса:ул. Симеон Кавракиров 16/4
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 24 85 85
  • Телефон #:02/ 240 10 10
  • Факс #:02/ 240 10 10
  • Година на регистрација:1994
  • Број на вработени:6
  • Локација на мапа:Прикажи  022401010

  корисничка поддршка