00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

LINKSYS Wireless Broadband Router 2.4 GHz, 54 mbps


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:LINKSYS рутер кратко време користен и одлично сочуван. Следува со драјвер и адаптер.
  Контакт на: 070/673-444
 • Категорија:Рутери
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Асклепиос
 • профил на компанијата

  Асклепиос

  • Опис на компанијата:ПЗУ Асклепиос - Специјалистичка ординација по Интерна медицина
  • Име на контакт лице:Лидија
  • Адреса:бул. В.С.Бато 43 лок.8
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:072209148
  • Телефон #:(02)2434004
  • Факс #:2400004
  • Година на регистрација:2012
  • Број на вработени:2
  • Локација на мапа:Прикажи  022434004

  корисничка поддршка