00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Асклепиос

 • Опис на компанијата:ПЗУ Асклепиос - Специјалистичка ординација по Интерна медицина
 • Име на контакт лице:Лидија
 • Адреса:бул. В.С.Бато 43 лок.8
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:072209148
 • Телефон #:(02)2434004
 • Факс #:2400004
 • Година на регистрација:2012
 • Број на вработени:2
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Број на производи2
Член од12 Фев, 2014
Последна промена12:56:47 , 03 Мар, 2016
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка