00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Безжичен рутер TENDA

Безжичен рутер TENDA

Цената е со вклучен ДДВ
777 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Wi-Fi Router Tenda W316R 150Mbps, 1x5dBi Fixed Antenna, Wireless-N Broadband Router, 1Tx1R, 4 10/100Mbps LAN Ports,
  IEEE802.11b/g/n, Static IP, DHCP, PPPoE, PPTP, L2TP;
  Port Bandwidth Control, Port Mapping, WPS, WMM.
 • Категорија:Рутери
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Зотеброс
 • профил на компанијата

  Зотеброс

  • Име на контакт лице:Zotebros
  • Адреса:Титоградска 2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070266632
  • Телефон #:023228362
  • Факс #:02 3215819
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.000 ден.

  TP-LINK Wireless N Router TL-WR740N

  Цена со ДДВ:1.340 ден.

  TRENDnet Wireless N Router TEW-651B ...
  023228362

  корисничка поддршка