00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Крајола фломастери 1/8


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:8 ултра-чисти маркери за перење Broadline во класични бои на Crayola се перат од кожа, облека и обоени ѕидови. Возраст 3+
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Солушн Д
 • профил на компанијата

  Солушн Д

  • Опис на компанијата:Солушн Д е официјален увозник и дистрибутер за Македонија, Албанија и Косово за брендовите BURAGO; RSTOYS; INFANTINO; CRAYOLA; PROCOS; PERTINI; STARPAK. Во нашата компанија ќе најдете широк асортиман на играчки за деца, едукативни сетови, парти програма, училишен прибор, опрема за игротеки и градинки.
  • Име на контакт лице:Билјана
  • Адреса:ДТЦ Мавровка лам.Ц/9
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023233244
  • Факс #:023233244
  • Година на регистрација:2005
  • Број на вработени:4
  • Локација на мапа:Прикажи  023233244

  корисничка поддршка