00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Солушн Д

 • Опис на компанијата:Солушн Д е официјален увозник и дистрибутер за Македонија, Албанија и Косово за брендовите BURAGO; RSTOYS; INFANTINO; CRAYOLA; PROCOS; PERTINI; STARPAK. Во нашата компанија ќе најдете широк асортиман на играчки за деца, едукативни сетови, парти програма, училишен прибор, опрема за игротеки и градинки.
 • Име на контакт лице:Билјана
 • Адреса:ДТЦ Мавровка лам.Ц/9
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Телефон #:023233244
 • Факс #:023233244
 • Година на регистрација:2005
 • Број на вработени:4
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи291
Член од26 Јун, 2012
Последна промена00:15:02 , 26 Авг, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка