00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ранец EDISON Boy Dinosaur 41x29cm

Ранец EDISON Boy Dinosaur 41x29cm

Цената е со вклучен ДДВ
1.390 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Младински ранец составен од една голема преграда со патент. Внатре има џеб за лаптоп. Ранецот има голем преден џеб и екстра мали џебови за ситници. Потпората за грб и силните прерамки се обложени со сунѓер, прилагодени на грбот, обезбедувајќи удобност. Изработен од цврст материјал. Атрактивен и младешки дизајн.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Феникс Нова
 • профил на компанијата

  Феникс Нова

  • Опис на компанијата:ФЕНИКС НОВА е современа и иновативна компанија, која основна цел е на компаниите да им понуди различни видови на услуги, со кои ќе им го олесни секојдневното работење и ќе им ги намали трошоците. ФЕНИКС НОВА е лидер на пазарот во иновациите, преку постојано воведување на нови услуги прилагодени за потребите на компаниите. ФЕНИКС НОВА е сопственик на бредновите Nova Print и Nova Office и СУПЕРНОВА
  • Име на контакт лице:feniks
  • Адреса:бул.Илинден 97
  • Поштенски број:1/4
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:089077777
  • Телефон #:026141480
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:850 ден.

  Ранец STARPAK Lei Dhalia

  Цена со ДДВ:1.580 ден.

  Ранец STREET 30×14,8×42,5cm

  Цена со ДДВ:1.790 ден.

  Ранец SPIDERMAN со тркалца 42x24x32 ...

  Цена со ДДВ:1.490 ден.

  Ранец EDISON Pink Hearts 44x30cm
  026141480

  корисничка поддршка