00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Несесер STARPAK Cute Cats Rules (Полн)

Несесер STARPAK Cute Cats Rules (Полн)

Цената е со вклучен ДДВ
550 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Целосно опремена, Голема футрола со 2 прегради и гумирани патенти за училишен прибор. Вклучува боици, пенкало, линијар, гума, острилка за моливи, пенкало, молив, распоред и табела за множење – вкупно повеќе од 20 елементи. Се потребно е ставено во едно, така што ќе заштедиме време, а сепак и соодветно ќе го опремиме детето. Димензии: 13,5 x 20,5 x 4 cm
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Феникс Нова
 • профил на компанијата

  Феникс Нова

  • Опис на компанијата:ФЕНИКС НОВА е современа и иновативна компанија, која основна цел е на компаниите да им понуди различни видови на услуги, со кои ќе им го олесни секојдневното работење и ќе им ги намали трошоците. ФЕНИКС НОВА е лидер на пазарот во иновациите, преку постојано воведување на нови услуги прилагодени за потребите на компаниите. ФЕНИКС НОВА е сопственик на бредновите Nova Print и Nova Office и СУПЕРНОВА
  • Име на контакт лице:feniks
  • Адреса:бул.Илинден 97
  • Поштенски број:1/4
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:089077777
  • Телефон #:026141480
  • Локација на мапа:Прикажи  026141480

  корисничка поддршка