00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Метален држач/сталак за книга, Yalong (повеќе дизајни)


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ергономски дизајниран: Прилагодлив метален држач за учебници за намалување на напрегањето на главата и вратот; Децата можат ефикасно да го поправат лошото држење на читањето.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Феникс Нова
 • профил на компанијата

  Феникс Нова

  • Опис на компанијата:ФЕНИКС НОВА е современа и иновативна компанија, која основна цел е на компаниите да им понуди различни видови на услуги, со кои ќе им го олесни секојдневното работење и ќе им ги намали трошоците. ФЕНИКС НОВА е лидер на пазарот во иновациите, преку постојано воведување на нови услуги прилагодени за потребите на компаниите. ФЕНИКС НОВА е сопственик на бредновите Nova Print и Nova Office и СУПЕРНОВА
  • Име на контакт лице:feniks
  • Адреса:бул.Илинден 97
  • Поштенски број:1/4
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:089077777
  • Телефон #:026141480
  • Локација на мапа:Прикажи  026141480

  корисничка поддршка