00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Кадаиф 1кг.

Кадаиф 1кг.

Цената е со вклучен ДДВ
225 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Кадаифот на Преферита се направени по традиционален рецепт и ги исполнуваат сите стандарди за квалитет.
  Идеални се за Вашите солени и благи специјалитети.
 • Категорија:Тестенини , Печива
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Русе комерц
 • Земја на потекло:Македонија
 • Гаранција:18 месеци
 • Цена на големо без ДДВ:215 ден.
 • Минимална количина за нарачка:10
 • профил на компанијата

  Русе комерц

  • Опис на компанијата:Русе Комерц е приватна компанија која постои од 1990год. и се занимава со трговија на производи и услуги и дистрибуција на истите. Нашата дејност е поделена на повеќе сегменти, и тоа: - Продажба на прехрамбени производи на мало (маркет Русе), - Продажба и дистрибуција на производите на PREFERITA на територијата на Р.Македонија, - Диструбутери сме на изолационен панел, лим, инокс и профили од CORUS-Грција, - Продажба на гумите DOUBLE COIN на територијата на Р.Македонија. - Како акционери во фабриката 7ми Ноември, вршиме продажба и дистрибуција на целиот производен асортиман(производи од PVC како фитинзи, гајби, кофи....). Имаме компанија-ќерка Преферита, производител на производи од тесто (кори за баклава и пита, кадаиф, пити за гиро, лиснати теста, домашни пити, тесто за пица..) Располагаме со сопствени ладилници за складирање на производите на Преферита со капацитет од над 500 тони, и друг складистен простор од над 4000m². Поседуваме и сопствен возен парк со 11 возила за дистрибуција на производите низ сите градови во Р.Македонија.
  • Име на контакт лице:Весна
  • Адреса:ул. Воденска бр.9
  • Поштенски број:1480
  • Град:Гевгелија , Македонија
  • Мобилен #:00 389 72 225 477
  • Телефон #:00 389 (0)34 216 374
  • Факс #:00 389 (0)34 212 374
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:119 ден.

  Кори за баклава 1кг

  Цена со ДДВ:65 ден.

  Кори за баклава 450гр.

  Цена со ДДВ:65 ден.

  Свежи кори за пита 500гр.

  Цена со ДДВ:65 ден.

  Кори за пита 450гр.

  Цена со ДДВ:65 ден.

  Свежи кори за баклава 450гр.

  Цена со ДДВ:25 ден.

  Тесто за пица 200гр
  034216374

  корисничка поддршка