00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Печива

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:150 ден.

Лиснато тесто со спанаќ 1кг.

Цена со ДДВ:65 ден.

Свежи кори за баклава 450гр.

Цена со ДДВ:225 ден.

Кадаиф 1кг.

Цена со ДДВ:190 ден.

Пита со спанаќ 1кг.

Цена со ДДВ:190 ден.

Пита со сирење 1кг

Цена со ДДВ:25 ден.

Тесто за пица 200гр

Цена со ДДВ:119 ден.

Кори за баклава 1кг

Цена со ДДВ:350 ден.

Чоколадиран милиброд (козињак)

Цена со ДДВ:350 ден.

Погачи

Цена со ДДВ:50 ден.

Овошна погачица

Цена со ДДВ:25 ден.

Варен ѓеврек

Цена со ДДВ:55 ден.

Погачица со виршла

Цена со ДДВ:75 ден.

Пита со брокула

Цена со ДДВ:400 ден.

Кифли

Цена со ДДВ:350 ден.

Погачи

Цена со ДДВ:270 ден.

Милиброд (козињак)


следна
Страна 1 од 2, вкупно 22 производи
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка