00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Шлаг крем Ванила

Шлаг крем Ванила

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Шлаг пената и кремовите користете ги за декорација на торта, овошна салата и се што може да ја рабуди Вашата фантазија. Со малку вештина до максимално уживање.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Витаминка
 • Земја на потекло:Македонија
 • профил на компанијата

  Витаминка

  • Опис на компанијата:"Витаминка" е целосно приватизирана компанија, со процес завршен во 1999 год. Доминантниот пакет на акции се наоѓа во помала група на вработени во компанијата. Процесот на концентрацијата на акциите продолжува. По нашиот слоган "Свет на вкусови", по производната програма со широка лепеза на вкусови (слатки и солени, и кисели и лути), по програмите на производството на производи за предјадења, и за појадења, по додатоците за јадењата, по десертите, по производите за ужина, по производната програма за сите возрасти на населението, светот се повеќе не препознава, со основна стратегија да тоа и натаму се повеќе го шириме и потврдуваме, кај се' поиширока група на потрошувачи низ светот. "Витаминка" нема групи на производи посебно наменети за домашниот а посебно за странските пазари. На квалитетот на производството подеднакво се приоѓа без разлика на тоа за каде е наменето. Клучната стратегија на компанијата е да во иднина се' повеќе излегува на светските пазари со целокупната своја производна прогрма, која стратегија од година во година се повеќе и повеќе дава високо' позитивни резултати. Мали сме како фирма, но големи по знаење, со големи и рални желби но и упорност за континуиран развој, и за постојано ширење на пазарите ширум светот.
  • Име на контакт лице:Тања
  • Адреса:Леце Котески 23
  • Поштенски број:7500
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:00 389 (0) 48 407407
  • Факс #:00 389 (0) 48 407452
  • Година на регистрација:1999
  • Локација на мапа:Прикажи  048407407

  корисничка поддршка